DOKONALÁ SLNEČNÁ OCHRANA

aj pre citlivú pleť

SLNEČNÁ OCHRANA EVY

- Unikátna opaľovacia pena na tvár a telo -

Našou hlavnou prioritou je poskytovanie vysokokvalitných riešení v anti-age starostlivosti o pleť, ktoré vám pomôžu vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. Naše produkty obsahujú účinné biotechnologické látky, ktoré efektívne spolupracujú v boji proti známkam starnutia, vrátane jemných liniek, vrások a straty pevnosti pleti.

Aj keď sa nešpecializujeme na SPF produkty, chápeme dôležitosť ochrany vašej pokožky pred škodlivým UV žiarením. Veríme, že pokiaľ má byť kozmetická značka kvalitná, mala by sa úzko špecializovať výhradne a len na danú problematiku. A my sme "doma" v anti-age. Preto sme sa rozhodli spolupracovať s dôveryhodnou a osvedčenou švédskou značkou EVY TECHNOLOGY, ktorá je absolútnou špičkou v oblasti ochrany pleti pred slnkom.


DOKONALÉ SPOJENIE

EVY pena tvorí dokonalú kombináciu s HYDROCOMPLEX ANTI-POLLUTION DENNÝM KRÉMOM alebo SOS FLUIDOM FOR SENSITIVE SKIN. V spoločnej symbióze vytvárajú dlhotrvajúcu membránu, ktorá posilňuje prirodzenú bariéru pokožky a chráni aktívne látky.


Prečo odporúčame EVY Technology?

 • Ľahká pena preniká do vrchnej vrstvy pokožky, čím uľahčuje použitie odporúčaného množstva v porovnaní s krémami alebo sprejmi.
 • DLHODOBÁ OCHRANA. Vydrží na pokožke až 6 hodín!
 • Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva žiadne zvyšky. Neupcháva póry, umožňuje pokožke normálne sa potiť a dýchať.
 • Posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky a chráni ju pred dehydratáciou a dráždivými látkami pokožky, ako sú chemikálie, vietor a voda.
 • Optimálna UVA ochrana alebo viac ako 90% v porovnaní s SPF/UVB uvedeným na fľaštičke podľa testov Boots Star Rating.
 • Extra jemná a testovaná na alergie. Zabraňuje podráždeniu a upokojuje.
 • ​EVY pena je špeciálne vyrobená pre citlivú pokožku, ale je vhodná pre každého, od bábätiek až po profesionálnych športovcov.
 • Ľahko vstrebateľná pena sa nezmýva plávaním, potením alebo ľahkým sušením uterákom.
 • Bez parfumácie

VRSTVENIE s produktami iloveme:

​1. Očistite si pleť s MAGIC JELLY-MILK OLEO CLEANSER

2. Tonizujte s HYDROBOOSTER TONICOM

3. Pár kvapiek podkladového hydratačného séra HYDRO-LIFTING PRIMER SERUM

4. Aplikujte tenkú vrstvu SOS FLUID FOR SENSITIVE SKIN alebo HYDROCOMPLEX ANTI-AGE DAY CREAM

5. EVY penu vo veľkosti golfovej loptičky rovnomerne rozotrite na tvár a nechajte vsiaknúť do pleti približne 5 minút.


EVY SPF 50

Opaľovacia pena na tvár a telo Vynikajúca pena na ochranu pred slnkom pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou, ako aj pre tých, ktorí sú vystavení náročným podmienkam, ako sú morské vlny alebo extrémne športy. EVY Sunscreen SPF 50 je obohatený o antioxidanty, ktoré pomáhajú predchádzať a pôsobiť proti poškodeniu pokožky spôsobenému slnkom. Balenie: 100 ml

29,90 €

  DENNÁ RUTINA POD SPF

  POTREBUJETE PORADIŤ?

  ONLINE KONZULTÁCIA

  Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.