HYDRO-LIFTING PRIMER SERUM

AKTÍVNA LIFTINGOVÁ INGREDIENCIA Z MIKRORIAS + 4 TYPY KYSELINY HYALURÓNOVEJ

Ultra hydratačné a liftingové denné podkladové sérum

Balenie: 15 ml, 30 ml

Vyberte si variant:

Cena od 31,60 €
  • Hlboká a dlhodobá hydratácia
  • Viditeľné vypnutie a vyhladenie pleti
  • Redukcia liniek a vrások
  • Vhodné aj na oblasť očného okolia
  • Nemastná konzistencia
  • ​Bez parfumácie

Patentovaná liftingová a vyhladzujúca ingrediencia v kombinácii s vysokým podielom kyseliny hyalurónovej zaručuje dokonalý liftingový efekt a hydratačný účinok.

Gélové sérum sa po aplikácii okamžite absorbuje do pokožky a je zárukou dokonalej dlhodobej hydratácie a okamžitého vyhladenia.

Nie je vôbec parfumované, preto je vhodné ako podkladová starostlivosť pod HYDROCOMPLEX ANTI-POLLUTION DAY CREAM alebo SOS FLUID FOR SENSITIVE SKIN. Primeraná gélová konzistencia séra zaručuje jeho jednoduchú aplikáciu bez nežiaduceho stekania po tvári.

AKTÍVNE LÁTKY

Liftingová ingrediencia zmes pripravená z prírodných biopolymérov-polysacharidov nachádzajúcich sa v druhu červených rias, poskytujúca okamžité vypnutie pokožky, ktoré pretrváva niekoľko hodín. Vrásky sú viditeľne minimalizované. Zložka tiež minimalizuje vrásky a zlepšuje mikroštruktúru očného okolia.
HA s veľmi krátkym reťazcom (M<10 kDa) kyselina hyalurónová s najkratším reťazcom. Má výbornú transdermálnu absorbciu, preniká najhlbšie do pokožky, a preto ju hlboko hydratuje, vyživuje. Tiež sa podieľa na vychytávaní voľných radikálov a spomaľuje starnutie pleti.
HA s krátkou dĺžkou reťazca (M <1 MDa) má hydratačné, vyživujúce a anti-aging účinky na pleť, vyhladzuje jemné vrásky.
HA so strednou dĺžkou reťazca (M= 1-1,8 MDa) zvyšuje hydratáciu pokožky a posilňuje ochrannú bariéru.
HA cross-linked zosieťovaná kyselina hyalurónová má najvyššiu molekulovú hmotnosť a najvyššie dlhodobo pretrvávajúce hydratačné účinky predovšetkým na povrchu pleti. Preto je jej účinok rýchlo viditeľný. Zlepšuje bariérovú funkciu kože, na pleti vytvára jemný film. Má dobrú odolnosť voči enzýmom rozkladajúcim HA, ktorý na pleti zanecháva stabilný, odolný a jemný film.

APLIKÁCIA

Po tonizácii pleti s HYDROBOOSTER TONICUM naneste pipetou malé kvapky na oblasť čela, líc a krku a vmasírujte do pokožky. Sérum sa okamžite začne vstrebávať do pleti. Následne aplikujte HYDROCOMPLEX ANTI-POLLUTION alebo SOS FLUID FOR SENSITIVE SKIN.
Náš tip:
Sérum je vhodné aj na oblasť očného okolia.

ZLOŽENIE / INCI

AQUA - Čistená voda, GLYCERIN - Rastlinná hydratačná látka, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE - Biopolymér,gélotvorná látka, POLYGLYCERYL-10 LAURATE - Co-emulgátor, zmäkčovadlo pokožky, PULLULAN - Polysacharid, liftingový efekt, BENZYL ALCOHOL - Konzervant, DEHYDROACETIC ACID - Konzervant, SODIUM HYALURONATE - Hydratačná zložka, GLYCERYL CAPRYLATE - Emolient, zvlhčovač, antimikrobiálna látka, XANTHAN GUM - Zahusťujúca látka, PORPHYRIDIUM CRUENTUM EXTRACT - Extrakt z rias, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE - Kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER - Kyselina hyaluronová s najväčšou molekulovou hmotnosťou, zvlhčovač s 3D efektom, PENTYLENE GLYCOL - Zvlhčovač a stabilizátor, ARGININE - Aminokyselina, CITRIC ACID - Kyselina citrónová

RUTINA PRE DOKONALÚ HYDRATÁCIU


SPRÁVNE VRSTVENIE PRODUKTOV

"Mojimi obľúbenými produktami sú HYDRO-LIFTING PRIMER SERUM a MAGIC JELLY-MILK OLEO CLEANSER. Milujem ich konzistenciu, aplikáciu, účinky. Som hrdou reprezentantkou zrelej citlivej pleti a po 3 mesiacoch požívania som veľmi spokojná."


Andrea, HR manažérka

POTREBUJETE PORADIŤ?

ONLINE KONZULTÁCIA

Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.