PREČO KAMPAŇ NO MAKE-UP DAY?


Cieľom našej kampane je ukázať, že účinky kvalitnej kozmetickej starostlivosti sa dokážu preniesť aj do každodenného života.


Sme hrdé na to, že vám môžeme predstaviť skutočné ženy so skutočnými príbehmi. Sú autentické a každá s vlastnou skúsenosťou s kozmetikou iloveme. Nie sú to portréty s profesionálnymi modelkami. Ale takisto sú to krásne a sebavedomé ženy. Za týmito fotografiami, stoja pravdivé príbehy žien, ktorým účinná kozmetika a správna kozmetická rutina doslova zmenila život. K plnohodnotnému životu už nepotrebujú skrývať svoju tvár…

♥︎


PREČÍTAJTE SI ICH PRÍBEHY

Veríme, že vás inšpirujú k tomu, aby ste si aj vy mohli povedať: "I love me! Aj ja chcem zažívať svoj NO MAKE-UP DAY."

Andrea Karnasová, herečka

Po mojom prvom stretnutí s iloveme som sa o svoju, áno zrelú pleť :) začala viac zaujímať a starať sa o ňu. A je úžasné, že pri staraní sa o moju pleť mi pomáhajú vysokokvalitné prípravky plné života, biotechnologických a organických ingrediencií, ktoré mi pleť vyživujú a hydratujú a ešte aj krásne voňajú prírodou :) A sú naozaj účinné!

I love me a všetky ich prípravky! Ďakujem Daniela a Veronika

Katka, manažérka a fotografka

"Keď som prvýkrát počula o iloveme®, pomyslela som si: "jasné, zasa ďalšie baby, čo nemajú čo na práci, tak začali robiť pseudo kozmetiku doma v kuchyni." Môj pohľad a postoj sa okamžite zmenil vo chvíli, keď som videla kde tú kozmetiku vyrábajú, aké majú vzdelanie a ako zodpovedne pristupujú k vyberaniu každej jednej zložky do svojich prípravkov. Vtedy som mala chuť dať sama sebe facku za svoje nevyslovené myšlienky a predsudky.
O pleťovú kozmetiku som sa nikdy predtým do detailu nezaujímala. Akné za mňa vyriešil dermatológ. Lekárom som v tomto vždy verila na 100%, ich liečba mi veľmi pomohla. Avšak, vždy tu bola otázka akú kozmetiku zvoliť na každodennú starostlivosť? Celá moja "rutina" spočívala v micelárnej vode a nejakom kréme, stále inom, pretože každý mi po čase spôsoboval začervenanie, akné, či šťípanie. O make-upe ani nehovorím. Bol to jednoducho jeden veľký začarovaný kruh. Bez make-upu zle, s ním ešte horšie. Bola som z tých, čo ani smeti nešli vyhodiť bez neho. Doslova som sa hanbila za svoju prirodzenú pleť.
Verím, že náhody neexistujú, a tak som sa k Veronike z iloveme® dostala. Po dlhých a detailných roz.
hovoroch, kde mi vysvetlila ako pleť funguje, čo je pre ňu prospešné a ako by sa to robiť nemalo som si vravela: "Katarína, kde si žila doteraz?" Prvé, čo som vyskúšala bol môj milovaný čistiaci oleogél MAGIC. Verte mi, niet na svete lepšieho prípravku na čistenie pleti! Potom som sama chcela skúšať ďalej a aktuálne už niekoľko mesiacov používam iloveme® v rámci celej rannej aj večernej rutiny. Pleť sa mi začala zlepšovať, pomaly ustupovalo začervenanie, prestalo sa tvoriť akné. Dopriala som si aj prvé dni bez make-upu. Takto už fungujem asi pol roka a nie je nič lepšie ako mať pocit sebavedomia keď môžete byť sama sebou a keď vám okolie začne chváliť vašu pleť.
Ešte pred pár mesiacmi som si nevedela ani len predstaviť existovať bez make-upu. Dnes je to mojou každodennou realitou. iloveme® je láska, láska k sebe samej a k svojej pleti."

Martina, vedúca sestra UNM Martin

"Môj príbeh, keďže pracujem v zdravotníctve, sa odohráva práve v tomto kontexte. Obdobie počas pandémie, dalo zabrať nielen z pohľadu profesionality, ale aj z pohľadu pleti, ktorá na čas vlastne nemusela byť skrytá pod make-upom. Naozaj stačilo rúško. No kvalite pleti to teda naozaj nepridalo. Nebavilo ma hľadať stále to, čo by bolo vhodné pre moju pleť. A v období, keď sa "zložili" rúška bol okamih, že treba pleti dať naozaj niečo, čo ešte nemala a čo si zaslúži. Môj príbeh sa začal veľkoryso - dopriala som si k narodeninám celú sadu všetkých produktov v mini verzii a ešte aj s krásnou kozmetickou taštičkou. Mám rada, keď je komplexná starostlivosť, tak som si dopriala a určite som urobila správne. Moja pleť miluje MAGIC čistiaci oleogél a hydratačné HYDROBOOSTER TONICUM. A aby som nezabudla, nezaobídem sa ani bez protivráskoveho séra HYDRO-LIFTING PRIMER SERUM! Sú to za mňa top produkty."

Andrea, HR manažérka

Vždy som rada snívala a predstavovala si, ako sa moje sny plnia. Chýbala mi tá správna dávka sebadôvery, a preto tak rada sprevádzam ľudí na ich ceste. Koučing je pre mňa životným štýlom, pretože sa v ňom snúbia pokora, úcta k človeku, dôvera, konštruktívne načúvanie a zameranie na riešenie. Milujem svoju rodinu, prírodu a slobodu. Verím v silu komunity a podporujem myšlienku vzájomného sa učenia.

Vzťah k prirodzenej kráse a zodpovednej starostlivosti nielen o pleť mi vštepovala moja mamina od útleho detstva. Lokálna značka iloveme ma očarila svojou filozofiou a produktovou radou. Odhliadnuc od úžasného zloženia ich produktov oceňujem množstvo informácií o zložení, účinkoch a správnom používaní produktov na sociálnych sieťach, online konzultáciách i osobne.

Mojimi obľúbenými produktami sú "Magic Jelly-Milk Oleo Cleanser" a "Wrinkle Minimizer Serum". Milujem ich konzistenciu, aplikáciu, účinky. Som hrdou reprezentantkou zrelej citlivej pleti a po 3 mesiacoch požívania som veľmi spokojná.

Kristína, osobná trénerka, organizátorka adventure & ayurveda pobytov

Autenticita, sebaláska je moja téma…. až keď stratíš svoju slobodu a svoju pravú tvár, zistíš ako veľmi Ti chýba ten, kým skutočne si…

Boli časy, keď som sama sebe dovolila, aby som sa schovávala za tony makeupu, za upravený outfit, za uhladený drdol. Hlavne nech nevidno moju tvár, moje kučeravé vlasy, moje telo… Časy keď som smútok prelepila, za vždy usmiatu tvár… Časy, keď som moje ja potlačila, len kvôli tomu,aby sa páčilo iným… Čím viac sa však páčilo iným, tým viac sa moje ja nepáčilo mne! To čo sa odohrávalo v mojom vnútri, samozrejme bolo vidno na mojej pleti… Musela som prejsť aj túto cestu. Dnes som to opäť ja, presne taká, aká byť chcem!

- občas nalíčená, občas bez make-upu

- niekedy v sexi šatách, inokedy celý deň strapatá v teplákoch

- niekedy sa smiať od ucha k uchu, inokedy plakať, keď to je potrebné …

Už nemám strach ukázať SVOJU PRAVÚ TVÁR … aj bez masky, či makeupu. Lebo vieš? Všetko začína a končí pri sebaláske. Takže ja si teraz už vždy vyberám seba!

S kozmetikou iloveme sa už za svoju pravú tvár nehanbím. Bola to láska na prvý dotyk, milujem, tú ľahkosť, decentné vône, minimalizmus a celý jednoduchý beauty rituál a hlavne vidím výsledky. Upratala som si vnútro, ale aj starostlivosť o seba, nepotrebujem tony kozmetiky, žiadne zložité procedúry, stačia mi produkty, ktoré sú jednoduché, efektívne, účinné a majú organicky pôvod.

Anička, majiteľka dizajnového obchodu MELÓN

"iloveme alebo nikdy neprestaň veriť v zázraky"

Roky tápania a nakupovania rôznej kozmetiky, podľa toho, čo bolo momentálne dostupné. Od všetkých noviniek propagovaných známymi značkami až po "overené klasiky". Pred rokom som už zúfalá hovorila kamarátke, že potrebujem poriadnu kozmetiku, jednu značku, ktorá mi pokryje dennú rutinu (ktorú som tiež ale neovládala, pretože v tom množstve dostupných informácií som si nevedela urobiť jasný záver, ako sa mám o pleť vlastne starať).

Po dvoch týždňoch mi zvoní telefón, volá mi majiteľka kozmetickej značky iloveme®, Danielka z Martina. Pozýva ma do ich "labáku", kde tento (už teraz môžem povedať) POKLAD vzniká. Strávila som tam vtedy 4 hodiny a odvtedy ostávam značke a tejto prémiovej kozmetike verná aj naďalej. Prešla som si celým postupom výroby, spoznala kvalitné zložky a tiež ma Danielka naučila ako sa o pleť správne starať.

Mám 34 rokov, moja pleť je neskutočná- žiadne fľaky po akné, pleť sa mi zjednotila, napapala vitamínov, nemám ju už suchú, zmizli mi mimické vrásky. Mám ju zdravú a ja viem, že jej dávam tú najkvalitnejšiu starostlivosť. Začala som sa sama sebe páčiť, mám viac zdravého sebavedomia a keď sa pozriem do zrkadla – usmievam sa a už viac neochkám, ako zle dnes zase vyzerám.

Nakoľko vlastním dizajnový obchod Melón v Martine, v ktorom sa nachádzajú top slovenské a české značky, iloveme® je taktiež jeho súčasťou už rok a ja sa teším, že aj takto môžeme spolu s dievčatami priblížiť túto prémiovú kozmetiku aj mojim zákazníčkam, či už vo forme workshopov alebo konzultácií priamo v predajni.

iloveme® je láska na prvé vyskúšanie a ovoňanie. A keď vám už aj muži pravidelne chvália pleť, tak tu už nie je čo dodať :P

Veronika, spoluzakladateľka značky iloveme®

"Mám to šťastie, že make-up nemusí byť súčasťou mojej kozmetickej rutiny. Pokiaľ sa mi na pleti "vyskytne" nejaká nedokonalosť, stačí lokálne prekrytie korektorom. Patrične som si vedomá tejto výhody a som vďačná, že to takto je.

Čo však ja považujem za absolútne "MUST" v rámci každodennej starostlivosli o pleť je dôkladná a dlhodobá hydratácia! Pretože dokonalo hydratovaná pleť je žiarivá pleť. A tu som ja mala vždy problém, ktorý som riešila výdatnými olejovými prípravkami, ktoré síce moju pleť zmastnili, ale nedodali jej zmysluplnú hydratáciu. A navyše, stále mi uchádzala skincare podstata, a to bol kvalitný - prvý krok v starostlivosti - čistenie pleti. A práve tento krok väčšina značiek dlhodobo podceňuje. Pýtala som sa: "na čo ponúkajú širokú škálu anti-age prípravkov, pokiaľ nedokážu zabezpečiť jemné čistenie aj pre citlivú pleť, ktorá po čistení nebude suchá a napnutá?".

Preto sme vyvinuli náš jedinečný čistiaci oleogél MAGIC JELLY-MILK OLEO CLEANSER. Už po prvom použití sme vedeli, že toto bude bestseller. A aj sa tak stalo.

Dopriať si hydratovanú a nepodráždenú pleť už pri čistení je naozaj luxusný pocit. To nám verte.

Tento prvý krok je naozaj nepostrádateľný a naozaj je základom kvalitnej skincare ráno aj večer. Nepodceňujte to.

Takisto ako jemné čistenie, tak aj jemný pleťový peeling je zárukou žiarivej a zdravej pleti. Milujem ten pocit hebkosti na pleti už po prvom použití DELICATE JOJOBA PEARLS OLEO PEELINGU. Stačí ho aplikovať jedenkrát za týždeň. Pleť vám dôkladne premasíruje, šetrne odstráni odumreté bunky, ale zároveň dokonalo zhydratuje. Pleť je po aplikácii veľmi jemná, bez pocitu napätia a jeho vôňa je mojou srdcovkou. A čo je ešte dôležité? Že je vhodný aj na citlivú pleť a to vďaka dokonalo hladkým jojobovým perličkám, ktoré vám nespôsobia žiadne mikrotrhlinky na vašej pleti. I love it!" ♥︎

Daniela, spoluzakladateľka značky iloveme®

"S mojou pleťou som to nikdy nemala jednoduché. Vždy mi okamžite vrátila každý jeden krok vedľa. Či už použitie nevhodných kozmetických prípravkov, nedostatočnú starostlivosť, prebdenú noc, párty alebo stravovacie prehrešky. Často som si už vo veku, kedy po pubertálnych vyrážkach nemalo byť ani stopy povzdychla: "Prečo práve ja." Vždy sa nejaká objavila keď to bolo najmenej vhodné. No neskôr som ju pochopila. Moja pleť je jednoducho náročná perfekcionistka. Vyžaduje pravidelnú starostlivosť s tými správnymi prípravkami. Treba ju hýčkať.

Keďže iloveme je môj srdcový projekt, pri tvorbe každej receptúry som myslela práve na svoju pleť, a tým aj na každú vašu náročnú pleť, vyžadujúcu dokonalé ošetrenie.

Dnes si už no make-up day môžem dovoliť bez pocitu, že v ten deň musím výhradne sedieť doma. A tá premena mysle nebola jednoduchá, keďže ešte nedávno som bez make up-u nešla ani len vyhodiť smeti alebo do potravín. Bez make up-u bežne zvládnem celý víkend, a keď to okolnosti dovoľujú, tak aj pracovný deň. A som hrdá. Hrdá na zmenu svojho postoja k sebe samej. A áno, aj dnes sa sem tam nejaká nedokonalosť pleti objaví, no s našimi prípravkami to zvládam lepšie a rýchlejšie. A je výborné, že aj pri takejto náročnej pleti viem, že používaním iloveme riešim nedokonalosti a zároveň aj anti-age starostlivosť.

Mojim "must have" prípravkom väčšiu časť roka je Hydrocomplex Anti-Pollution Day Cream. Pleť počas dňa chráni pred nečistotami, posilňuje kožný mikrobióm a krásne hydratuje. A to je presne ten správny kokteil, ktorý zabezpečuje, že mám pleť hladkú, jemnú a takmer stále bez nedokonalostí. No a keď ho skombinujem s Wrinkle Minimizer Day sérom, tak to už vôbec nemá chybu."POTREBUJETE PORADIŤ?

VIRTUÁLNA KONZULTÁCIA

Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.