ONLINE KONZULTÁCIA

Našou prioritou je zjednodušiť každodennú kozmetickú rutinu tak, aby bola jasná na používanie, ale zároveň aby poskytovala želaný výsledný efekt bez podráždenia pleti.

SPOZNAJME SA NAVZÁJOM!

Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte BEZPLATNÚ individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti. Či už chcete nájsť lepší režim pre potreby vašej pleti, osviežiť si kozmetickú rutinu alebo sa dozvedieť viac o látkach a aplikácii našich prípravkov – sme tu pre vás. Počas 20 - 30 minútového rozhovoru vám pomôžeme identifikovať váš stav pleti a poskytneme vám personalizované rady na dosiahnutie zdravej a žiarivej pleti doma.

Konzultácia nie je podmienená nákupom. Je len na vás, ako so získanými informáciami naložíte.


​Konzultácia prebieha v pohodlí vášho prostredia ako video hovor cez aplikáciu WhatsApp alebo telefonicky bez videa.​ Je to na vás akým spôsobom sa vy cítite komfortne.


AKO SA PRIHLÁSIM?

Prihlásiť na konzultáciu sa môžete prostredníctvom mailu na info@iloveme.sk , telefonicky na čísle +421 907 460 902 alebo nám napíšte správu na náš INSTAGRAM @iloveme.sk.

Spoločne si prejdeme spoločné možnosti s najbližším voľným termínom.


MÁTE DOHODNUTÝ TERMÍN, ALE NIEČO SA ZMENILO?

Nič sa nedeje. Konzultáciu môžete kedykoľvek bezplatne zrušiť. Prosíme vás však o informáciu na e-mail info@iloveme.sk