ROSACEA

a iné kožné dermatózy

BUĎTE CITLIVÍ K SVOJEJ PLETI

Minimalizmus je v kozmetickej rutine nielen pre rosaceikov kľúčovým faktorom. Z nášho portfólia vám vyberáme prípravky, s ktorými máme dlhodobo dobrú skúsenosť a sú vhodné na každodennú starostlivosť o pleť s rosaceou a inými kožnými dermatózami. 


Oleogél vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pleť. Nedráždi, neštípe a ľahko sa rozotiera. Pleť po opláchnutí vodou nebude mastná. Ostane mäkká, bez pocitu napnutia a vysušenia. 

Aktivácia prirodzenej obranyschopnosti pleti. Má protizápalové vlastnosti, a pretože pozitívne pôsobí na krvné cievy, znižuje začervenanie a môže tak pomôcť zlepšiť stav pokožky s rosaceou

Ľahký, nemastný SOS fluid je riešením pre citlivú a problematickú pleť so sklonom k začervenaniu alebo akné. SOS fluid patrí do kategórie "domácej lekárničky", pretože zmierňuje prejavy zapálenej, citlivej a poškodenej pokožky.

Creamgel je výnimočný vďaka svojmu mimoriadnemu zloženiu. Obsahuje zmäkčujúce, reštrukturálne a okluzívne humektanty, ktoré zabraňujú transepidermálnej strate vody, podporujú biosyntézu lipidov a obnovujú prirodzenú kožnú bariéru.

VYPOČUJTE SI AJ NAŠE PODCASTY

"Možno ste z tých, ktorí sa pokúšali dostať stav svojej pleti pod kontrolu doma. Kupovali ste jeden produkt za druhým, všetko vás na pleti pálilo, nič ste nezniesli, jedine krém s látkou cica z dermatokozmetiky. Takýto postup neúspešného skúšania nás stojí mnoho peňazí a výsledok často neprichádza." Poznáte to? Nie ste sami. Toto sú slová aj našej dnešnej hosťky.

Petra Švábiková je autorkou prvej knihy o rosacei podľa vlastného príbehu, ďalej autorkou blogu "S kožou na trh" a takisto spravuje uzavretú skupinu na FB "Rosacea za oponou", ktorý sa venuje kožnému ochoreniu rosacea a pomáha mnohým z vás sa zorientovať nielen v správnej rutine, ako sa o takúto pleť starať, ale dáva aj konkrétne odporúčania a nádej ako sa s takouto pleťou dá plnohodnotne žiť.

38 min.

▶︎ #6 ROSACEA | časť 1.

AJ S NEDOKONALOU PLEŤOU SI MÔŽEME VYTVÁRAŤ SVOJ VLASTNÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL.

 • Hosťkou bola Petra Švábiková, autorka knihy o rosacei
 • Pochopíte mnoho súvislostí, medzi tým čo potrebuje vaše telo a čo signalizuje vaša pleť.
 • Ako nenakupovať zbytočnú kozmetiku
 • Ako nepodľahnúť radám neskúsených.

PREČO VÁM ODPORÚČAME TÚTO KNIHU?

S kožou na trh

Prvá kniha o rosacei napísaná podľa skutočného príbehu. Sama autorka tvrdí, že túto knihu mala držať v rukách už pred desiatimi rokmi. Pokiaľ sa vás alebo vašich blízkych rosacea týka, toto je skvelá publikácia pre vás. Autorka: Petra Švábiková

17,90 €

  Petra je veľmi otvorený a úprimný človek. A preto aj jej príbeh je natoľko inšpiratívny, že už aj pred napísaním tejto knihy, nezištne pomáhala mnohým ženám s rosaceou. To nám bolo veľmi sympatické a navyše sa to stotožňuje aj s našou filozofiou.

  Zmenila som "musím" na "chcem" a "chcem" na "chcem pre seba - užívať si starostlivosť o seba".

  ♥︎

  Sme hrdé na to, že naša značka je súčasťou tohto príbehu. Prípravky MAGIC JELLY-MILK OLEO CLEANSERDERMA DEFENSE CREAMGEL Petra nielen osobne vyskúšala, ale sama nás oslovila, s ich zaradením do jej odporúčaní. Veľmi nás to potešilo, lebo vieme, že jej odporúčania sú reálne a stojí si za nimi. 


  AKO VÁM MÔŽE TÁTO KNIHA POMÔCŤ?

  • Posmelí vás ísť konečne k lekárovi. Nečakať, nediagnostikovať si ochorenie sám/a, nedúfať, že sa prejavy stratia samé
  • Ak máte toto ochorenie dlho, liečba Vám nepomohla – preveríte si, ktoré oblasti svojho životného štýlu môžete zmeniť pre to, aby sa prejavy zlepšili
  • Prestanete dávať na rady známych a neskúsených
  • Zjednodušíte rutinu, prestanete zbytočne nakupovať nevhodnú kozmetiku
  • Pochopíte svoje spúšťače, lepšie spoznáte samého seba a nakoniec sa svojej pleti poďakujete za to, kam Vás priviedla
  • Objavíte mnoho typov, vďaka ktorým sa toto chronické ochorenie nemusí vracať
  • Pochopíte mnoho súvislostí, medzi tým čo potrebuje Vaše telo a čo signalizuje Vaša pleť
  • Urobíte si profylaxiu svojho zdravotného stavu
  • Postavíte sa zodpovedne k Vášmu problému

  POTREBUJETE PORADIŤ?

  ONLINE KONZULTÁCIA

  Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.