EVY SPF 50

DOKONALÁ OCHRANA SPF

Opaľovacia pena na tvár a telo

Vynikajúca pena na ochranu pred slnkom pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou, ako aj pre tých, ktorí sú vystavení náročným podmienkam, ako sú morské vlny alebo extrémne športy. EVY Sunscreen SPF 50 je obohatený o antioxidanty, ktoré pomáhajú predchádzať a pôsobiť proti poškodeniu pokožky spôsobenému slnkom.

Balenie: 100 ml

29,90 €

VRSTVENIE s produktami iloveme:

​1. Očistite si pleť s MAGIC JELLY-MILK OLEO CLEANSER

2. Tonizujte s HYDROBOOSTER TONICOM

3. Pár kvapiek podkladového hydratačného séra HYDRO-LIFTING PRIMER SERUM

4. Aplikujte tenkú vrstvu HYDROCOMPLEX ANTI-AGE DAY CREAM alebo SOS FLUID FOR SENSITIVE SKIN

5. EVY penu vo veľkosti golfovej loptičky rovnomerne rozotrite na tvár a nechajte vsiaknúť do pleti približne 5 minút.

APLIKÁCIA

  • Aplikujte pred vystavením pokožky slnku.
  • Pred použitím dobre pretrepte, otočte fľaštičku hore dnom.
  • Jedna hrsť stačí na ochranu jednej ruky, veľkosti golfovej loptičky pre dospelú tvár.
  • Roztlačte penu medzi rukami do tekutejšej formy. Rozotrite rovnomerne na pokožku. Pred kúpaním alebo oblečením počkajte niekoľko minút, kým pena nevyschne. Po 5-10 minútach by mal byť nelepivý. V opačnom prípade ste použili príliš veľa.
  • Šetrné používanie výrazne znižuje ochranu!

PRÍBEH EVY TECHNOLOGY

Príbeh sa začína vo Švédsku, keď sa Margretina matka Anna Hjartardottir stretáva so švédskym chemikom a vynálezcom tejto novo patentovanej technológie starostlivosti o pleť koncom 90-tych rokov. Anna priniesla tento patent späť do svojej rodnej krajiny, Islandu, ktorý vďaka drsnému podnebiu ponúkal dokonalé podmienky na testovanie produktu. Islandskí rybári, ktorých dennodenne bičovala slaná voda a silné žalúdočné kyseliny rýb, boli vynikajúcimi testovacími subjektmi. Predchádzajúce problémy rybárov so suchými, podráždenými, červenými rukami a pokožkou zmizli, keď začali používať EVY. Tento výsledok znamenal začiatok cesty značky EVY.

ZLOŽENIE / INCI

Aqua, Butane, Propylene Glycol, Octocrylene, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, VP/Hexadecene Copolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isobutane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Propane, Shea Butter Ethyl Esters, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, PVP, Polysorbate 20, Triethanolamine, Carnosine, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Dimethicone, Tetrasodium Glutamate Diacetate. EAN 5694230167067

POTREBUJETE PORADIŤ?

VIRTUÁLNA KONZULTÁCIA

Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.