EVY SPF 50

DOKONALÁ OCHRANA SPF

Opaľovacia pena na tvár a telo

Vynikajúca pena na ochranu pred slnkom pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou, ako aj pre tých, ktorí sú vystavení náročným podmienkam, ako sú morské vlny alebo extrémne športy. EVY Sunscreen SPF 50 je obohatený o antioxidanty, ktoré pomáhajú predchádzať a pôsobiť proti poškodeniu pokožky spôsobenému slnkom.

Balenie: 100 ml

29,90 €

VRSTVENIE s produktami iloveme:

​1. Očistite si pleť s MAGIC JELLY-MILK OLEO CLEANSER

2. Tonizujte s HYDROBOOSTER TONICOM

3. Pár kvapiek podkladového hydratačného séra HYDRO-LIFTING PRIMER SERUM

4. Aplikujte tenkú vrstvu HYDROCOMPLEX ANTI-AGE DAY CREAM alebo SOS FLUID FOR SENSITIVE SKIN

5. EVY penu vo veľkosti golfovej loptičky rovnomerne rozotrite na tvár a nechajte vsiaknúť do pleti približne 5 minút.

APLIKÁCIA

  • Aplikujte pred vystavením pokožky slnku.
  • Pred použitím dobre pretrepte, otočte fľaštičku hore dnom.
  • Jedna hrsť stačí na ochranu jednej ruky, veľkosti golfovej loptičky pre dospelú tvár.
  • Roztlačte penu medzi rukami do tekutejšej formy. Rozotrite rovnomerne na pokožku. Pred kúpaním alebo oblečením počkajte niekoľko minút, kým pena nevyschne. Po 5-10 minútach by mal byť nelepivý. V opačnom prípade ste použili príliš veľa.
  • Šetrné používanie výrazne znižuje ochranu!

PRÍBEH EVY TECHNOLOGY

Príbeh sa začína vo Švédsku, keď sa Margretina matka Anna Hjartardottir stretáva so švédskym chemikom a vynálezcom tejto novo patentovanej technológie starostlivosti o pleť koncom 90-tych rokov. Anna priniesla tento patent späť do svojej rodnej krajiny, Islandu, ktorý vďaka drsnému podnebiu ponúkal dokonalé podmienky na testovanie produktu. Islandskí rybári, ktorých dennodenne bičovala slaná voda a silné žalúdočné kyseliny rýb, boli vynikajúcimi testovacími subjektmi. Predchádzajúce problémy rybárov so suchými, podráždenými, červenými rukami a pokožkou zmizli, keď začali používať EVY. Tento výsledok znamenal začiatok cesty značky EVY.

ZLOŽENIE / INCI

Aqua, Butane, Propylene Glycol, Octocrylene, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, VP/Hexadecene Copolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isobutane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Propane, Shea Butter Ethyl Esters, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, PVP, Polysorbate 20, Triethanolamine, Carnosine, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Dimethicone, Tetrasodium Glutamate Diacetate. EAN 5694230167067

DENNÁ RUTINA POD SFP

POTREBUJETE PORADIŤ?

ONLINE KONZULTÁCIA

Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.