HYDROBOOSTER TONICUM

Ultra hydratačné tonicum s extraktom z červeným morských rias

Svojim unikátnym zložením zabezpečuje redukciu transepidermálnej straty vody a cháni pleť pred mikročasticami vonkajšieho prostredia, a teda plní anti-pollution funkciu. Obsahuje vysoký podiel minerálov, ktoré pokožku stimulujú.

Balenie: 50 ml, 250 ml

Vyberte si variant:

Cena od 14,90 €
  • Intenzívna hydratácia a dočistenie pleti
  • Vyrovnanie hodnoty pH pleti
  • Zabezpečuje redukciu transepidermálnej straty vody
  • Plní anti-pollution funkciu
  • Dôležitý krok pred akoukoľvek aplikáciou ďalších prípravkov
  • Možnosť dokúpenia rozprašovača v doplnkoch

Obsahuje vyvážené množstvo hydratačných zložiek, vrátane kyseliny hyalurónovej, prebiotiká a Sodium PCA, ktorá je súčasťou prirodzeného hydratačného faktora pleti.

Vôňu mu dodáva ružový hydrolát v BIO kvalite. Na zabezpečenie stabilnej kvality sú použité jemné konzervačné látky prírodného pôvodu. Neobsahuje žiadne farbivá, alkohol ani parfumy, či esenciálne oleje.

HYDROBOOSTER TONICUM patrí do kategórie "must have" nielen každej ženy, ale aj muža. Preto sme k formulácii tohto prípravku pristupovali veľmi citlivo a so zreteľom na jeho univerzálnu použiteľnosť, no zároveň funkčnosť bez kompromisov.

AKTÍVNE LÁTKY

Skin Prebiotic prebiotikum, ktoré podporuje prirodzený mikrobióm pokožky a brzdí rast nežiaducich a škodlivých patogénov. Na rozdiel od probiotík nie sú prebiotiká deaktivované konzervačnými zložkami formulácie. Získaný extrakciou z koreňa čakanky. COSMOS certifikát
Kyselina Hyalurónová prirodzene sa vyskytujúci, super hydratujúci glykozaminoglykán (polysacharid), hlavná zložka extracelulárnej matrix. Je dôležitý pre bunkovú ochranu, osmoreguláciu, hydratáciu, metabolické funkcie a obnovenie elasticity pokožky. Má najväčšiu schopnosť zadržiavať vodu v pokožke. Chráni pokožku aj pri nízkej hodnote vzdušnej vlhkosti. ECOCERT certifikát

Chodrus Crispus extrakt z červených morských rias žijúcich v extrémnych podmienkach. Na pokožke vytvára prirodzený neokluzívny film, čo zabezpečuje redukciu transepidermálnej straty vody a chráni pleť pred mikročasticami vonkajšieho prostredia, teda plní aj anti-pollution funkciu. Vďaka vysokému obsahu minerálov pokožku stimuluje.

Sodium-PCA sodná soľ kyseliny pyroglutámovej, aminokyseliny, ktorá je súčasťou prirodzeného hydratačného faktora (NMF) je oveľa účinnejšia ako iné tradičné hydratačné zložky. Vyskytuje sa prirodzene v ľudskej pokožke, viaže vodu v bunkách. Na-PCA je nedráždivá a nealergizujúca kozmetická ingrediencia. Pripravuje sa z kyseliny glutámovej, čo je aminokyselina nachádzajúca sa v ovocí, zelenine, melase a tráve.
​Panthenol provitamín vitamínu B5. Urýchľuje obnovu zárodočnej vrstvy pokožky a tvorbu epitelu pri poškodenom kožnom tkanive. Povrchovo aplikovaný panthenol je rýchlo konvertovaný na vitamín B5, kyselinu pantoténovú. Táto efektívne a účinne viaže vodu, zvláčňuje pokožku a pomáha udržiavať jemnosť a elasticitu. Má protizápalové vlastnosti a je aktívna v rámci obnovy buniek, čo je potrebné pri hojení rán a obnove prirodzenej ochrannej bariéry pleti.
Allantoin podporuje regeneráciu buniek pokožky oslabenej externým prostredím. Má hydratačné, regeneračné a keratolytické vlastnosti. Minimalizuje veľkosť pórov a má anti- age vlastnosti. Podporuje rast nových buniek a obnovu kožného tkaniva.
Hydrolát z Ruže damašskej v BIO kvalite luxusný hydrolát, pripravený parnou destiláciou organických kvetov. Pomáha udržiavať rovnovážne pH pleti. Vo fytoterapii sa používa pre svoje regeneračné a upokojujúce vlastnosti.

APLIKÁCIA

Primerané množstvo tonika aplikujte na vatový tampón a jemnými krúživými pohybmi dočistite tvár, krk a dekolt.
Náš tip:
Pre dokonalú celodennú starostlivosť a viditeľné výsledky odporúčame po tonizovaní pleti ráno následne aplikovať HYDROCOMPLEX ANTI-POLUTION KRÉM, SOS FLUID FOR SENSITIVE SKIN alebo VITABOOSTER PREMIUM OIL COCKTAIL.

ZLOŽENIE / INCI

AQUA - Čistená voda, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER - BIO Ružový hydrolát, INULIN - Probiotikum, FRUCTOSE - Skin prebiotic Pleťové prebiotikum, GLYCERIN - Rastlinná hydratačná látka, PANTHENOL - D-Panthenol, SODIUM PCA - Hydratačná zložka bežne prítomná v pokožke, BENZYL ALCOHOL - COSMOS Prírodný konzervant, ALLANTOIN - Prírodná hydratačná zložka, POTASSIUM SORBATE - Prírodne identický konzervant, SODIUM HYALURONATE - ECOCERT Kyselina Hyalurónová, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT - Extrakt z Írskeho machu, DEHYDROACETIC ACID - Prírodný konzervant, PARFUM - Prirodzená súčasť Hydrolátu Rosa Damascena, LINALOOL*, CITRONELLOL*, GERANIOL*, FARNESOL*, EUGENOL*, LITHOTHAMNION CALCAREUM EXTRACT - Extrakt z červených morských rias, LACTIC ACID - Kyselina mliečna.
​* Prirodzené zložky hydrolátu Rosa Damascena

SKOMPLETIZUJTE SI VAŠU DENNÚ RUTINU


SPRÁVNE VRSTVENIE PRODUKTOV

"Moja pleť miluje čistiaci oleogél MAGIC JELLY-MILK OLEO CLEANSER a hydratačné HYDROBOOSTER TONICUM.

A aby som nezabudla, nezaobídem sa ani bez protivráskoveho séra HYDRO-LIFTING PRIMER SERUM! Sú to za mňa top produkty."


Martina, vedúca sestra UNM Martin

POTREBUJETE PORADIŤ?

ONLINE KONZULTÁCIA

Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.