SKIN - MINIMALIZMUS

- Chceli sme viac a zistili sme, že potrebujeme menej. -

NAŠA FILOZOFIA

Filozofia "iloveme" nemá nič spoločné so sebaláskou Doriana Graya. Práve naopak. Je to uvedomovanie si svojho prirodzeného starnutia a sebavedomého prijatia samej seba. Čas nedokázeme zastaviť, ale výberom efektívnej organickej kozmetiky je možné tento proces spomaliť. Našim záväzkom je váš odraz v zrkadle so spokojným úsmevom na tvári.

MINIMALIST BEAUTY ROUTINE SKINCARE

▸  Koncept synergického účinku viacerých aktívnych látok v jednom prípravku
▸  Prípravky vhodné aj na citlivú pleť
▸  Minimálne množstvo prípravkov
▸  Pravidelné a dlhodobé používanie
▸  Viditeľné vysledky
▸  Butiková produkcia
▸  Minimálne množstvo stabilizátorov a konzervantov

BIOFOTONICKÉ SKLO

Naše produkty si zaslúžia byť zabalené v čo najlepšom balení. Preto sme sa rozhodli používať špeciálne BioFotonické sklo, ktoré zachováva kvalitu našich prípravkov bez použitia veľkého množstva konzervantov a predĺži stabilitu vzácnych biotechnologických látok a prírodných olejov.


V NAŠICH PRÍPRAVKOCH NENÁJDETE:

  • Parabény
  • Silikónové a minerálne oleje
  • ​Syntetické konzervačné látky
  • Farbivá
  • Myristyl a Isopropyl estery (napr. Isopropyl myristát)
  • ​Palmový olej ani ingrediencie z neho vyrobené
  • ​Esenciálne oleje
  • ​Syntetické parfémy

Jemnú vôňu našim prípravkom dodávajú prémiové hydroláty a hypoalergénne vonné kompozície organického pôvodu, neobsahujúce žiadne z potenciálne alergizujúcich zložiek.

NÁŠ PRÍBEH

Naša značka iloveme odzrkadľuje spontánnu túžbu zmeny a sebarealizácie. Vzájomnou akceptáciou, dôverou a rešpektom vznikol nielen koncept prémiovej biotechnologickej kozmetiky ale predovšetkým úprimného priateľstva.
Súhra zdanlivo dvoch nezlúčiteľných profesií ako chemické inžinierstvo/kozmetológia a dizajn/marketing sa v tomto projekte navzájom dopĺňajú. Sme hrdé, že vám môžeme predstaviť koncept "Minimalist Beauty Routine Skincare". Naše receptúry prešli dlhým vývojom, pri ktorom sme si dali záležať, aby sa opieral o výsledky vedeckých dát.
Vytvorili sme prípravky nielen pre seba, ale aj pre tých, ktorí sa neboja snívať a robiť veci inak.

TRANSPARENTNÉ A ZROZUMITEĽNÉ ZLOŽENIA PRÍPRAVKOV

Iba certifikované organické a biotechnologické ingrediencie
Základom našich kozmetických prípravkov sú kvalitné ingrediencie od certifikovaných dodávateľov. S ich výberom sme sa neponáhľali... Každú receptúru sme tvorili osobne, s prioritou vytvoriť to najlepšie.
Preto všetky používané ingrediencie spĺňajú prísne kritériá, ktoré sú v prípravkoch obsiahnuté v presných množstvách tak, aby bola zaručená ich vysoká kvalita, účinnosť a bezpečnosť.


Zloženiam našich prípravkov rozumie každý​
Nie všetci z nás majú dokonalé farmaceutické alebo chemické vedomosti, a preto sme sa rozhodli to napísať "na rovinu". Pri každom prípravku nájdete jeho kompletné zloženie/INCI, ktoré je dokonalo zrozumiteľné pre všetkých.

NAŠA PLEŤ NIE JE MIESTO NA TESTOVANIE

Filozofiou konceptu iloveme je dosiahnutie požadovaného účinku s minimálnym množstvom prípravkov bez rizika nevhodných kombinácií.

Záleží nám na tom, aby ste za svoje peniaze dostali skutočne to najlepšie čo naša pleť potrebuje. Vieme že väčšina žien nemá pleť len citlivú, len zmiešanú, len s pigmentovými škvrnami, len stárnucu...
Preto sme sa zamerali na prípravky, z ktorých každá pleť dlhodobo benefituje.

POTREBUJETE PORADIŤ?

VIRTUÁLNA KONZULTÁCIA

Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.