S kožou na trh

Prvá kniha o rosacei napísaná podľa skutočného príbehu. Sama autorka tvrdí, že túto knihu mala držať v rukách už pred desiatimi rokmi. Pokiaľ sa vás alebo vašich blízkych rosacea týka, toto je skvelá publikácia pre vás.

Autorka: Petra Švábiková

17,90 €

PETRA A iloveme

Petra je veľmi otvorený a úprimný človek. A preto aj jej príbeh je natoľko inšpiratívny, že už aj pred napísaním tejto knihy, nezištne pomáhala mnohým ženám s rosaceou. A to nám bolo veľmi sympatické a stotožňuje sa to aj s našou filozofiou.

Sme hrdé na to, že naša značka je malou časťou v tomto veľkom príbehu. Prípravok DERMA DEFENSE CREAMGEL nielen osobne vyskúšala, ale sama nás oslovila, že by bola rada, keby bol súčasťou jej odporúčaní. Veľmi nás to potešilo, lebo vieme, že jej odporúčania sú reálne a stojí si za nimi. 


Aj s nedokonalou pleťou si môžeme vytvárať svoj vlastný životný štýl.

"Petra vo svojej knihe odhalila to, čo v dnešnej dobe prezentovania dokonalosti vôbec nie je jednoduché. Sme nastavení svoje nedokonalosti skrývať, a nie o nich písať. Úžasné na tom je, že Petra takmer každému zrozumiteľným spôsobom, pritom však dostatočne odbornou formou, priblížila rosaceu, ale najmä jej vplyv na psychiku."

Mgr. Erika Kobyliaková, psychologička

"Petra prichádza s jedinečnou publikáciou, ktorá je praktickým sprievodcom pre pacientov s rosaceou (a nielen pre nich). Prvýkrát niekto z radu slovenských "citlivokožcov" ľudskou rečou a komplexne rozoberá problematiku senzitívnej pleti so všetkými jej úskaliami"

MUDr. Zuzana Bukovinská, dermatologička

"Táto kniha je a bude tak potrebná pre mnohých ľudí. Peťa ide so svojim kožným problémom skutočne do hĺbky. Kniha je osobná, emotívna, ale aj úžasne edukatívna a informačne nabitá praktickými tipmi."

Martina Rolná, blogger Smartbeauty