S kožou na trh

Prvá kniha o rosacei napísaná podľa skutočného príbehu. Sama autorka tvrdí, že túto knihu mala držať v rukách už pred desiatimi rokmi. Pokiaľ sa vás alebo vašich blízkych rosacea týka, toto je skvelá publikácia pre vás.

Autorka: Petra Švábiková

17,90 €

"Aj s nedokonalou pleťou si môžeme vytvárať svoj vlastný životný štýl."

Petra je veľmi otvorený a úprimný človek. A preto aj jej príbeh je natoľko inšpiratívny, že už aj pred napísaním tejto knihy, nezištne pomáhala mnohým ženám s rosaceou. To nám bolo veľmi sympatické a navyše sa to stotožňuje aj s našou filozofiou.

Zmenila som "musím" na "chcem" a "chcem" na "chcem pre seba" - užívať si starostlivosť o seba.

♥︎

Sme hrdé na to, že naša značka je malou časťou v tomto veľkom príbehu. Prípravky MAGIC JELLY-MILK OLEO CLEANSER a DERMA DEFENSE CREAMGEL Petra nielen osobne vyskúšala, ale sama nás oslovila, že by bola rada, keby boli súčasťou jej odporúčaní. Veľmi nás to potešilo, lebo vieme, že jej odporúčania sú reálne a stojí si za nimi. 

AKO VÁM MÔŽE TÁTO KNIHA POMÔCŤ?

  • Posmelí vás ísť konečne k lekárovi. Nečakať, nediagnostikovať si ochorenie sám/a, nedúfať, že sa prejavy stratia samé
  • Ak máte toto ochorenie dlho, liečba Vám nepomohla – preveríte si, ktoré oblasti svojho životného štýlu môžete zmeniť pre to, aby sa prejavy zlepšili
  • Prestanete dávať na rady známych a neskúsených
  • Zjednodušíte rutinu, prestanete zbytočne nakupovať nevhodnú kozmetiku
  • Pochopíte svoje spúšťače, lepšie spoznáte samého seba a nakoniec sa svojej pleti poďakujete za to, kam Vás priviedla
  • Objavíte mnoho typov, vďaka ktorým sa toto chronické ochorenie nemusí vracať
  • Pochopíte mnoho súvislostí, medzi tým čo potrebuje Vaše telo a čo signalizuje Vaša pleť
  • Urobíte si profylaxiu svojho zdravotného stavu
  • Postavíte sa zodpovedne k Vášmu problému


RECENZIE

"Petra prichádza s jedinečnou publikáciou, ktorá je praktickým sprievodcom pre pacientov s rosaceou (a nielen pre nich). Prvýkrát niekto z radu slovenských "citlivokožcov" ľudskou rečou a komplexne rozoberá problematiku senzitívnej pleti so všetkými jej úskaliami"

MUDr. Zuzana Bukovinská, dermatologička

"Petra vo svojej knihe odhalila to, čo v dnešnej dobe prezentovania dokonalosti vôbec nie je jednoduché. Sme nastavení svoje nedokonalosti skrývať, a nie o nich písať. Úžasné na tom je, že Petra takmer každému zrozumiteľným spôsobom, pritom však dostatočne odbornou formou, priblížila rosaceu, ale najmä jej vplyv na psychiku."

Mgr. Erika Kobyliaková, psychologička

"Táto kniha je a bude tak potrebná pre mnohých ľudí. Peťa ide so svojim kožným problémom skutočne do hĺbky. Kniha je osobná, emotívna, ale aj úžasne edukatívna a informačne nabitá praktickými tipmi."

Martina Rolná, blogger Smartbeauty

KAŽDODENNÁ RUTINA

PRE PLEŤ S ROSACEOU A INÝMI KOŽNÝMI DERMATÓZAMI

POTREBUJETE PORADIŤ?

ONLINE KONZULTÁCIA

Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.