HYDROTHERAPY FACIAL MASK SERUM

ANTI-STRES, CELL ENERGIZER & ACTIVE INGREDIENTS + KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Hydratačná a energizujúca pleťová maska so 4 celulózovými maskami

Revitalizuje unavenú a stresovanú pleť. 8-hodinová hydratácia po jednej aplikácii! Hydratačný elixír okamžite zásobí pleť intenzívnymi hydratačnými zložkami a regeneruje poškodenú kožnú bariéru.

Balenie: 50 ml (4 aplikácie)

32,00 €
  • Hlboká a dlhodobá hydratácia
  • Redukcia jemných liniek a vrások
  • Rozjasnená a vypnutá pleť
  • Zmierňuje prejavy podráženia pleti slnkom
  • Regenerácia unavenej a stresovanej pokožky
  • Používajte jedenkrát týždenne alebo kedykoľvek keď máte pocit dehydrovanej pleti.

Maska má vo svojom zložení až 3 formy kyseliny hyalurónovej, Ectoin®, ktorý vytvára dlhodobý hydrokomplex s vodou a energizujúcu zložku zodpovednú za bunkovú obnovu. Jednotlivé typy HA sa líšia dĺžkou reťazca a prenikajú do rôznych vrstiev pokožky. Výsledkom je hydratovaná pleť na povrchu aj v hlbších vrstvách. Pleť bude po aplikácii omladená a zregenerovaná. Vôňu a vyvážené pH maske dodáva organický hydrolát z damašskej ruže.

Maska je vhodná a pre všetky typy pokožky a je nevyhnutnou súčasťou komplexnej starostlivosti.

Maska je vhodná a pre všetky typy pokožky a je nevyhnutnou súčasťou komplexnej starostlivosti.

PREJAVY DEHYDROVANIEJ PLETI:

Strata prirodzenej sviežej farby, tmavšie kruhy pod očami, pocity pnutia najmä po umytí, môžu sa objaviť šupinky na koži, dlhodobá dehydratácia - jemné vrásky a linky aj v skoršom veku, svrbivá pokožka - môže sa javiť ako citlivá.

"Pleťovú masku Hydrotherapy mask serum milujem, hýčkam sa…"


Andrea Karnasová, herečka

AKTÍVNE LÁTKY

Ectoin® 100% prírodný produkt fermentačného procesu s použitím kmeňa halofilných baktérií rodu Halomonas elongata bez GMO. Táto multifunkčná anti-aging a hydratačná aktívna zložka s overenou účinnosťou je schopná zabrániť poškodeniu buniek vyvolanému externými stresovými faktormi. Chráni pokožku pred poškodením vyvolaným znečistením, zabraňuje poškodeniu pokožky UV žiarením, dlhodobo zvyšuje hydratáciu vytváraním hydrokomplexu s vodou, regeneruje poškodenú kožnú bariéru, vyhladzuje drsnú pleť a redukuje vrásky.
Glyceril Glucoside multifunkčná energizujúca zložka s výraznými anti-age vlastnosťami. Stimuluje rastové faktory, produkciu ATP a prokolagénu. Zároveň prispieva ku 8 hodinovej hydratácii pokožky. Revitalizuje unavenú, stresovanú a zrelú pleť. Stimuluje spomalené alebo narušené bunkové funkcie, výsledkom čoho je mladistvo vyzerajúca pleť.
HA s veľmi krátkym reťazcom (M<10 kDa) kyselina hyalurónová s najkratším reťazcom. Má výbornú transdermálnu absorbciu, preniká najhlbšie do pokožky, a preto ju hlboko hydratuje, vyživuje. Tiež sa podieľa na vychytávaní voľných radikálov a spomaľuje starnutie pleti.
HA s krátkou dĺžkou reťazca M <1 MDa) má hydratačné, vyživujúce a anti-aging účinky na pleť, vyhladzuje jemné vrásky.
HA so strednou dĺžkou reťazca (M= 1-1,8 MDa) zvyšuje hydratáciu pokožky a posilňuje ochrannú bariéru.
Hydrolát z damašskej ruže BIO luxusný hydrolát, pripravený parnou destiláciou organických kvetov. Pomáha udržiavať rovnovážne pH pleti. Vo fytoterapii sa používa pre svoje regeneračné a upokojujúce vlastnosti.

APLIKÁCIA

Vylúpnite jednu masku z blistra a vhoďte ju priamo do nádobky so sérom. Počkajte 2 minúty pokiaľ dokonalo absorbuje potrebné množstvo séra a je pripravená na aplikáciu. V prípade, že máte pocit, že maska nasala až príliž veľa séra, je možné ju jemne stlačiť a vyžmýkať z nej sérum späť do nádobky. Masku jemne roztvorte v rukách a priložte na tvár. Nechajte pôsobiť podľa potreby 15 - 20 minút.
Po stiahnutí celulózovej masky z tváre, tvár neoplachujte ani inak neumývajte. Zmyli by ste si tak účinné látky, ktoré ešte ďalej pôsobia na pleti.
​Náš tip:
▸ Po dokonalej absorbcii masky, naneste na pleť VITABOOSTER PREMIUM OIL COCKTAIL, aby ste zafixovali všetky hydratačné zložky, ktoré prenikli do pleti.
▸ Pre ešte intenzívnejšiu hydratáciu odporúčame pred aplikáciou masky na tvár použiť DELICATE FACE OLEO PEELING, pre odstránenie odumretých buniek pokožky a lepší prienik účinných látok.
▸ Pre chladivý efekt na pokožke môžete sérum skladovať aj v chladničke.
▸ Kompresovaná maska je vyrobená zo 100% celúlozy, preto je možné ju po použití skompostovať.
Po použití si môžete s maskou ešte jemne prejsť oblasť krku, dekoltu a chrbty rúk. Aj toto sú miesta, ktoré vyžadujú intenzívnu hydratáciu.

ZLOŽENIE / INCI

Aqua - Voda, Rosa Damascena Flower Water - BIO Ružový hydrolát, Glyceryl Glucoside - Aktívna zložka, Ectoin® - Hydratačná aktívna zložka, Benzyl Alcohol - COSMOS Prírodný konzervant, Sodium Hyaluronate - ECOCERT Kyselina Hyalurónová, Sodium PCA - Hydratačná zložka bežne prítomná v pokožke, Potassium Sorbate - Prírodne identický konzervant, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate - Kyselina Hyalurónová s krátkym reťazcom, Dehydroacetic Acid - Konzervant, Lactic Acid - Kyselina mliečna, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Farnesol*, Eugenol*.

* Prirodzené zložky hydrolátu Rosa Damascena

POTREBUJETE PORADIŤ?

ONLINE KONZULTÁCIA

Spojte sa s nami online alebo telefonicky a získajte bezplatnú individuálnu konzultáciu starostlivosti o pleť, ktorá vám poskytne rady, ktoré potrebujete na dosiahnutie a udržanie zdravej a žiarivej pleti.